Yhteystiedot

Espoon Soutajat ry
Esbo Roddare rf

toimisto@espoonsoutajat.net

Puh: +358 50 030 1888
+358 40 066 4192


Tilinumero: Aktia FI79 4055 0010 2255 51

Lähtöjärjestys

TIME
10.00
  Vene 1   Björknäs Kristina, Huuho Laura (Quiske-1)
  Vene 2   Pihkanen Saija, Vähä-Vahe Tarita (Myrskäri-3)
  Vene 3   Soini Pentti (Sissi-18)
  Vene 4   Karttunen Juha (oma-12)
 
10.10
  Vene 1   Haverinen Jari (Maj-Lis-16)
  Vene 2   Robinault Sebastien (Jukka II-21)
  Vene 3   Kivimäki Perttu (oma-13)
  Vene 4   Filppula Juho (oma-23)
 
10.25
  Vene 1   Neugebauer Hanna, Laaksonen Marika (Quiske-1)
  Vene 2   Ala-Mäyry Elina, Pöntys Sofia (Myrskäri-3)
  Vene 3   Naukkarinen Joel (Sissi-18)
  Vene 4  
 
10.50
  Vene 1   Rauttola Tiia-Maria, Valtasola Marleena (Quiske-1)
  Vene 2   Haikonen Jukka, Haikonen Salla (Myrskäri-3)
  Vene 3  
  Vene 4  
 
11.15
  Vene 1   Soini Pentti, Björknäs Kristina (Quiske-1)
  Vene 2   Karttunen Juha, Vähä-Vahe Tarita (Myrskäri-3)
  Vene 3  
  Vene 4  
 
11.40
  Vene 1   Neugebauer Hanna, Sebastien Robinault (Quiske-1)
  Vene 2   Filppula Ella, Juho Filppula (Myrskäri-3)
  Vene 3  
  Vene 4  
 
12.05
  Vene 1   Männistö Venla, Lahti Mikko (Quiske-1)
  Vene 2   Pihkanen Saija, Koponen Jussi (Myrskäri-3)
  Vene 3  
  Vene 4  
 
12.30
  Vene 1   Naukkarinen Joel, Nylund Lotta (Quiske-1)
  Vene 2   Robinault Sebastien, Kankkunen Miika (Myrskäri-3)
  Vene 3  
  Vene 4  
 
12.55
  Vene 1   Rauttola Tiia-Maria, Arpiainen Ari (Quiske-1)
  Vene 2   Haikonen Jukka, Karttunen Juha (Myrskäri-3)
  Vene 3   Björknäs Kristina (Sissi-18)
  Vene 4   Neugebauer Hanna (Jukka II-21)
 
13.05
  Vene 1   Laaksonen Marika (oma-22)
  Vene 2   Forsberg Aura (oma-26)
  Vene 3   Ala-Mäyry Elina (Sissi-18)
  Vene 4   Vähä-Vahe Tarita (Maj-Lis-16))
 
13.20
  Vene 1   Soini Pentti, Mikko Lahti (Quiske-1)
  Vene 2   Koponen Jussi, Petri Juuti (Myrskäri-3)
  Vene 3   Männistö Venla (Sissi-18)
  Vene 4   Filppula Ella (oma-23)
 
13.30
  Vene 1   Pöntys Sofia (Jukka II-21)
  Vene 2   Pihkanen Saija (Vilkas-25)
  Vene 3  
  Vene 4  
 
13.45
  Vene 1   Naukkarinen Joel, Jokisipilä Markku (Quiske-1)
  Vene 2   Rauttola Tiia-Maria (LOSS-10)
  Vene 3  
  Vene 4  
 
14.10
  Vene 1   Björknäs Kristina, Blässar Helen (Quiske-1)
  Vene 2   Haikonen Jukka, Vähä-Vahe Tarita (Myrskäri-3)
  Vene 3  
  Vene 4  
 
 
(*) lihavoitu venekunta lähtee radalle ensimmäisenä
(**) suluissa veneen rekisterinumero