Yhteystiedot

Espoon Soutajat ry
Esbo Roddare rf

toimisto@espoonsoutajat.net

Puh: +358 50 030 1888
+358 40 066 4192


Tilinumero: Aktia FI79 4055 0010 2255 51

Tuloksia

Sarja C1X miehet yleinen

Sija

Nimi

Seura

Tulos

1 Joel Naukkarinen Nesteen Soutajat 6:55.31
2 Perttu Kivimäki Takon Soutajat 7:13.10
3 Sebastien Robinault SMARK 7:49.34
4 Pentti Soini Keravan Urheilijat 7:56.94
5 Jari Haverinen Espoon Soutajat 8:04.95
6 Juha Karttunen Keravan Urheilijat 8:16.04
 
 

Sarja C1X naiset yleinen

Sija

Nimi

Seura

Tulos

1 Marika Laaksonen SMARK 7:50.96
2 Aura Forsberg Espoon Soutajat 8:07.12
3 Hanna Neugebauer SMARK 8:16.45
4 Tiia-Maria Rauttola Lohjan Seudun Soutajat 8:23.63
5 Kristina Björknäs Keravan Urheilijat 9:09.44
6 Sofia Pöntys SMARK 9:13.14
7 Tarita Vähä-Vahe Keravan Urheilijat 9:48.50
8 Saija Pihkanen Keravan Urheilijat 10:06.06
9 Elina Ala-Mäyry SMARK 10:33.12
10 Venla Männistö Keravan Urheilijat 11:40.47
 
 

Sarja C1X nuoret miehet

Sija

Nimi

Seura

Tulos

1 Juho Filppula Virtain Urheilijat 10:08.47
 
 

Sarja C1X nuoret naiset

Sija

Nimi

Seura

Tulos

1 Ella Filppula Virtain Urheilijat 10:39.08
 
 

Sarja C2X Mixed

Sija

Nimi

Seura

Tulos

1 Joel Naukkarinen, Lotta Nylund Nesteen Soutajat 6:40.76
2 Tiia-Maria Rauttola, Lee Wasell Lohjan Seudun Soutajat 6:45.26
3 Hanna Neugebauer, Sebastien Robinault SMARK 7:10.62
4 Jukka Haikonen, Salla Haikonen Keravan Urheilijat 7:40.91
6 Venla Männistö, Mikko Lahti Keravan Urheilijat 7:41.48
5 Juha Karttunen, Tarita Vähä-Vahe Keravan Urheilijat 7:42.03
7 Pentti Soini, Kristina Björknäs Keravan Urheilijat 7:43.42
8 Saija Pihkanen, Jussi Koponen Keravan Urheilijat 8:05.00
 
 

Sarja C2X nuoret Mixed

Sija

Nimi

Seura

Tulos

1 Ella Filppula, Juho Filppula Virtain Urheilijat 9:21.91
 
 

Sarja C2x yleinen miehet

Sija

Nimi

Seura

Tulos

1 Joel Naukkarinen, Markku Jokisipilä Nesteen Soutajat 6:17.64
2 Jukka Haikonen, Juha Karttunen Keravan Urheilijat 6:56.22
3 Pentti Soini, Mikko Lahti Keravan Urheilijat 7:00.89
4 Sebastien Robinault, Miika Kankkunen SMARK 7:10.94
5 Jussi Koponen, Petri Juuti Keravan Urheilijat 8:33.03
 
 

Sarja C2X yleinen naiset

Sija

Nimi

Seura

Tulos

1 Hanna Neugebauer, Marika Laaksonen SMARK 7:08.82
2 Tiia-Maria Rauttola, Marleena Valtasola Lohjan Seudun Soutajat 7:33.48
3 Elina Ala-Mäyry, Sofia Pöntys SMARK 8:18.62
4 Saija Pihkanen, Tarita Vähä-Vahe Keravan Urheilijat 8:53.35
5 Kristina Björknäs, Laura Huuho Keravan Urheilijat 9:53.52
 
 

Ulkopuolella

Sija

Nimi

Seura

Tulos

1 Jukka Haikonen, Tarita Vähä-Vahe Keravan Urheilijat 7:16.31
2 Kristina Björknäs, Helen Blässar Keravan Urheilijat 8:14.89